INTENCJE MSZALNE

 

             14.09.2019 – sobota Święto Podwyższenia Krzyża Świętego
  7:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 14.)
18:00 – śp.: Helena i Henryk Jabłońscy oraz Zofia i Bronisław Drzewieccy

             15.09.2019  – XXIV NIEDZIELA ZWYKŁA
  8:00 – śp. Tadeusz Hernik (2.r.+)
  9:30 – śp.: Janina i Bronisław Matulis I zmarli ich rodzice
11:00 – śp. Maciej Majewski (5.r.+)
12:30 – śp. Lucyna Bielecka (13.r.+) – od córki
18:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 15.)
Straduń
  9:00 – w intencji przyjaciół i znajomych ze Stradunia i z Trzcianki – od Henryka Pietrowiaka

             16.09.2019 – poniedziałekWspomnienie Świętych Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
  7:00 – śp.: Lucjan Dubiak (4.r.+), Sławomir Dubiak
  7:00 – śp. Helena Kołodziejczak (30 dni po śmierci)
17:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 16.)

             17.09.2019 – wtorek
  7:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 17.)
17:00 – śp.: Jan i Maria Guśkiewicz, Michał, Rozalia, Tadeusz Guśkiewicz

             18.09.2019 – środaŚwięto św. Stanisława Kostki, zakonnika, Patrona Polski
  7:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 18.)
17:00 – śp. Mirosław (3.r.+)

             19.09.2019 – czwartek
  7:00 – o wierność małżeńską
17:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 19.)

             20.09.2019 – piątekWspomnienie Świętych Męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  7:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 20.)
17:00 – śp.: Józef Chmielnik (15.r.+) i zmarli z rodzin Szuta i Chmielnik

             21.09.2019 – sobotaŚwięto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  7:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 21.)
18:00 – śp.: Władysław Furs oraz Piotr, Leonarda, Janusz, Jerzy, Zenon i Roman
18:00 – śp. Kazimierz Bojaruniec (miesiąc po śmierci)

             22.09.2019  – XXV NIEDZIELA ZWYKŁA
  8:00 – śp.: Józef Wolski (16.r.+), Helena Wolska, Tomasz Jurczyński
  9:30 – dziękczynna za wysłuchanie modlitw zanoszonych w intencji Janka
11:00 – śp.: Maria i Jan Szulc oraz ich zmarli rodzice
12:30 – Msza Święta odpustowa w intencji parafian
12:30 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 22.)
18:00 – śp. Telesfor Ściechowski (1.r.+)
Straduń
  9:00 –

             23.09.2019 – poniedziałekWspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  7:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 23.)
17:00 – w intencji parafian za wstawiennictwem św.  o. Pio – od III Zakonu św. Franciszka

             24.09.2019 – wtorek
  7:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 24.)
17:00 – śp.: Zygmunt (18.r.+) oraz rodzice obu stron
17:00 – śp. Grażyna Kluczewska

             25.09.2019 – środa
  7:00 – dziękczynna z okazji 3. rocznicy urodzin Klaudii
17:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 25.)
17:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błog. dla Rafała i Justyny oraz ich synów Joachima i Krystiana

             26.09.2019 – czwartek
  7:00 – śp. Józef Rzepecki – od rodziny Klessów
17:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 26.)
17:00 – śp. Zofia Krawczyk (miesiąc po śmierci)

             27.09.2019 – piątekWspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
  7:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 27.)
17:00 – Msza Święta o. Pio
             w intencji osób starszych – od Żywego Różańca

             28.09.2019 – sobotaWspomnienie św. Wacława, męczennika
  7:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 28.)
18:00 – śp.: Michał Bociański (2.r.+) i zmarli z rodziny Bociańskich

             29.09.2019  –  XXVI NIEDZIELA ZWYKŁA
  8:00 – śp. Anna Buśka (10.r.+)
  9:30 – śp. Michał Kochanek (imieninowa)
11:00 – śp. Irena Wróblewska – od rodzeństwa z rodzinami
12:30 – dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże i łaskę wiary dla Aleksandry i Szczepana z okazji rocznicy ślubu oraz dla Zuzanny i Kosmy z okazji urodzin
18:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 29.)
Straduń
  9:00 – śp.: Michał Kołtko (1.r.+) i Julia Kołtko

             30.09.2019 – poniedziałekWspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
  7:00 – śp.: Czesław, Anna, Kazimierz oraz zmarli rodzice i rodzeństwo
  7:00 – śp. Maria Wereszczyńska (miesiąc po śmierci)
17:00 – śp. Emilia Jaworska (gregorianka 30.)
17:00 – o zdrowie, Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Olimpii z okazji 18. urodzin

             01.10.2019 – wtorekWspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
  7:00 – śp.: rodzice obu stron oraz zmarli z rodzin Bylewskich i Andersów
17:00 – śp.: Jan Więckowski (25.r.+) oraz zmarli rodzice i zmarli z rodziny

             02.10.2019 – środaWspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
  7:00 – śp.: Jan, Stefan, Maria Żuraw i zmarli z rodziny
17:00 – śp. Jan Zaorski (3.r.+)

             03.10.2019 – czwartek
  7:00 – śp.: Teresa Nita oraz zmarli nauczyciele, koleżanki i koledzy szkolni
17:00 – śp.: Teresa (10.r.+), Jan Wiśniewscy oraz ich zmarli rodzice

             04.10.2019 – piątekWspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  7:00 – śp. Helena Szczudło-Kołodziejczak – od Zofii Kasprzyk z dziećmi z Konina
17:00 – śp.: Stanisław (37.r.+) i Katarzyna Kasztelan
17:00 – śp.: Roman Liczbański (2.r.+), bracia Marek, Andrzej oraz zmarli rodzice obu stron

             05.10.2019 – sobotaWspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  7:00 – w intencji członków Franciszkańskiego Zakonu Świeckich (FZŚ) za wstawiennictwem św. Franciszka
18:00 – śp.: Maria, Józef, Halina oraz zmarli z rodzin Birula, Zabawscy i Sosnowscy
18:00 – o życie wieczne dla Mieczysława Chwarścianek (3.r.+) oraz dla rodziców Rosiak i Chwarścianek

             06.10.2019 – XXVII NIEDZIELA ZWYKŁA
  8:00 – śp.: Maria i Ewa Malickie; zmarli z rodzin: Malickich, Wolińskich, Kucharskich, Dranickich, Mikołajewskich i dusze w czyśćcu cierpiące
  9:30 – śp.: Józef Wróblewski (14.r.+), Helena, Michał, Marianna, Jan
11:00 – dziękczynna z okazji 1. rocznicy ślubu z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Marty i Mateusza oraz dla ich dzieci
12:30 – śp.: Jan i jego zmarli rodzice
18:00 – śp.: Cecylia, Elżbieta i Kazimierz Adamczykowie
Straduń
  9:00 – o umocnienie w powołaniu i o inne powołania kapłańskie

             07.10.2019 – poniedziałekWspomnienie Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  7:00 – śp. Helena Szczudło-Kołodziejczak – od rodziny Fabijańskich z dziećmi
  7:00 – o błogosławieństwo Boże dla Agnieszki i Pawła miesiąc po ślubie
17:00 – śp.: Janina, Mieczysław, Tadeusz Kryger; Andrzej Klepianowski; Leokadia Chwieja

             08.10.2019 – wtorek
  7:00 – dziękczynna za udzielone łaski i opiekę Matki Bożej
17:00 – śp.: Bronisław, Bogusław, Józef Osmałek; Weronika Mniszewska (8.r.+) i zmarli z rodziny
17:00 – dziękczynna z okazji 70. urodzin Marianny – od syna z rodziną

             09.10.2019 – środa
  7:00 – śp.: Bazyli i Maria
  7:00 – śp. Wanda Torz (miesiąc po śmierci)
17:00 – śp. Feliks Myszogląd – od Wiesławy i Moniki

             10.10.2019 – czwartek
  7:00 – śp.: Maria i Stefan
17:00 – śp.: Krystyna i Remigiusz Bezdel

             11.10.2019 – piątek
  7:00 – śp. Wioletta Karlak (urodzinowa)
17:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Stanisławy i Mirosława z okazji 50. rocznicy ślubu

             12.10.2019 – sobota
  7:00 – śp. Edward Strojny
18:00 – śp.: Józef i Mieczysław Birula
18:00 – śp.: Irena i Ryszard Syczuk; Helena i Leopold Czepulonis

            13.10.2019 – XXVIII NIEDZIELA ZWYKŁA
  8:00 – śp.: Julianna, Sabina i Władysław Chmurak oraz ich zmarli rodzice
  9:30 – śp.: Maria, Stanisław i Mieczysław Szczudło oraz ich zmarli rodzice
11:00 – śp. Ludwika
12:30 – śp.: Bolesława Szulc (9.r.+) oraz Apolonia, Jan, Kazimierz, Zenon, Gabriela i Józef z rodziny Wejman
18:00 – śp.: Janusz Widarkiewicz i zmarli rodzice obu stron
Straduń
  9:00

            14.10.2019 – poniedziałek
  7:00 – śp.: Halina, Stefan Frąckowiak – od dzieci i wnuków
17:00 – śp Józef Rzepecki
17:00 – śp. Grażyna Kluczewska – od koleżanek z HYDRO

            15.10.2019 – wtorekWspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  7:00
17:00 – śp.: Cezaria i Zdzisław Kaksiewicz oraz Maria i Leonard Danilewicz
17:00 – śp. Zofia Krawczyk – od Wojtka z rodziną

            16.10.2019 – środaWspomnienie św. Jadwigi Śląskiej
  7:00 – śp. Stanisław (w 100. rocznicę urodzin)
17:00 – o życie wieczne dla zmarłych z rodzin: Boch, Perscy, Siutkowscy

            17.10.2019 – czwartekWspomnienie Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
  7:00
17:00 – śp.: Jadwiga (imieninowa) i Bogdan Zimni oraz zmarli z rodzin: Janczewskich, Celjan i Kulwas

            18.10.2019 – piątek,  Święto św. Łukasza Ewangelisty
  7:00
17:00 – śp.: Stanisława (5.r.+) i Józef (18.r.+) Towpik

            19.10.2019 – sobota
  7:00 –