INTENCJE MSZALNE

 

             20.07.2019 – sobota
18:00 – śp. Lucyna Krawczyńska (4.r.+)
Straduń
14:00w intencji kierowców i podróżujących
             Piknik Rodzinny

             21.07.2019  –  XVI NIEDZIELA ZWYKŁA
  8:00 – śp.: Anna i Franciszek Paszko
  9:30 – śp. Anna Buśka (imieninowa)
12:30 – śp.: Czesław Jaworek (imieninowa) oraz zmarli z rodzin Jaworek i Januszkiewicz
18:00 – śp.: Piotr Pyrcz (1.r.+) i zmarli rodzice obu stron
Straduń
11:00 – śp.: Helena i Jeremi Dąbkowscy, Regina i Józef Mikulscy oraz ich rodzice

             22.07.2019 – poniedziałekŚwięto św. Marii Magdaleny
17:00 – śp.: Teresa, Ewa, Janina, Bolesław Budniak

             23.07.2019 – wtorekŚwięto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy
17:00 – śp.: Marek Polak (12.r.+) i zmarli rodzice obu stron
17:00 – śp. Stanisław Sznajder (miesiąc po śmierci)

             24.07.2019 – środaWspomnienie św. Kingi, dziewicy
17:00 – śp.: Cezaria i Zdzisław Kalisiewicz

             25.07.2019 – czwartekŚwięto św. Jakuba, Apostoła
17:00 – śp.: Stefan Folwarczny; Wanda, Karol, Ewa, Władysław

             26.07.2019 – piątekWspomnienie Świętych Joachima i Anny, rodziców Najświętszej Maryi Panny
17:00 – Msza Święta o. Pio
             o szczęśliwe wakacje – od Żywego Różańca

             27.07.2019 – sobota
18:00 – śp. Weronika Kochanek (5.r.+)

             28.07.2019  – XVII NIEDZIELA ZWYKŁA
  8:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Wioletty i Jacka z okazji 30. rocznicy ślubu
  9:30 – śp.: Grażyna, Dominik, Julia i Sylwester Sowa
12:30 – o zdrowie i błogosławieństwo Boże dla pracowników piekarni Rogalik i ich rodzin
18:00 – śp.: Jerzy i Irena (urodzinowe) oraz Wiktoria i zmarli z rodzin obu stron
Straduń
11:00 – za dusze śp. rodziców Marii i Michała Dubrawskich oraz za spokój dusz 20 tysięcy pomordowanych w czasie likwidacji obozu w Kołdyczewie koło Baranowicz w 75. rocznicę ich śmierci prosi syn z rodziną oraz krewni ze Stowarzyszenia Rodzin

             29.07.2019 – poniedziałekWspomnienie św. Marty
17:00 – śp. Zbigniew Stachyra (7.r.+)

             30.07.2019 – wtorek
17:00 – śp.: Katarzyna (22.r.+) i Stanisław Kasztelan oraz zmarli rodzice i rodzeństwo
17:00 – o błogosławieństwo Boże dla Piotra i Marty miesiąc po ślubie

             31.07.2019 – środaWspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezbitera
17:00 – śp.: Stefania (2.r.+), Edward (30.r.+) i Antoni (58.r.+) Smulscy oraz zmarli rodzice obu stron

             01.08.2019 – czwartekWspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
17:00 – śp.: Danuta (13.r.+) i Ryszard (5.r.+) Michalakowie oraz rodzice obu stron
17:00 – śp. Józef Rzepecki (miesiąc po śmierci)

             02.08.2019 – piątek
17:00 – śp.: Maria i Stefan Sycz

             03.08.2019 – sobota
18:00 –
śp.: Zofia Karczewska i jej zmarli rodzice