INTENCJE MSZALNE

 

               21.02.2020 – piątek
  7:00 – za parafian
17:00 – śp.: Maria i zmarli z rodziny Bilskich

             22.02.2020 – sobotaŚwięto Katedry św. Piotra, Apostoła
  7:00
18:00 – BIERZMOWANIE

             23.02.2020 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Maria Przywarty (13.r.+) i rodzice obu stron
  9:30 – śp.: Elżbieta, Edward Krzywonos i ich rodzice
11:00 – śp.: Henryk Gumny (5.r.+) oraz zmarli z rodzin Gumnych, Podolskich i Trzaszczków
12:30 – o zdrowie dla rodziców i całej rodziny – od córki Justyny z rodziną
18:00 – śp. Marcin (17.r.+)
Straduń
  9:00za zmarłych z rodzin Wojciechowskich, Poprawskich oraz za Marię i Kazimierza

             24.02.2020 – poniedziałek
  7:00 – za parafian
17:00 – śp.: Wojciech Roman – od mamy i szwagierek z rodzinami

             25.02.2020 – wtorek
  7:00 – za parafian
17:00 – śp.: Stanisław (3.r.+); Kazimierz (imieninowa)

             26.02.2020 – ŚRODA POPIELCOWA
  9:00 – śp. Bogumił Napierała (1.r.+)
16:00 – śp. Mirosław (imieninowa)
18:00 – śp. Zbigniew Pertek (urodzinowo-imieninowa)
Straduń
17:00za parafian

             27.02.2020 – czwartek
  7:00 – śp. Wanda (2.r.+)
17:00 – śp. Bazyli Starzyński (5.r.+)

             28.02.2020 – piątek
  7:00 – za parafian
17:00 – o błogosławieństwo Boże i potrzebne łaski dla chorych i osób opiekujących się nimi – od Żywego Różańca
17:00

             29.02.2020 – sobota
  7:00 – za parafian
18:00 – śp.: zmarli z rodzin: Juckiewicz, Wójcik, Kowalczyk
18:00 – śp. Małgorzata Staniewicz – od chrześniaczki Mai

             01.03.2020 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Stanisław, Marianna, Wincenty Gębscy oraz zmarli z rodzin obu stron
  9:30 – śp.: Bronisław Franków i zmarli z rodziny
11:00 – śp. Czesław Kłos (17.r.+)
12:30 – śp.: Aniela i Franciszek Kroszel
18:00 – śp. Janina Kowalewska (20.r.+)
Straduń
  9:00o Boże błogosławieństwo, opiekę Matki Bożej i dary Ducha Świętego dla Grzegorza z okazji 16. urodzin

             02.03.2020 – poniedziałek
  7:00
17:00 – śp.: Agnieszka Dańczak (16.r.+) i zmarli z rodziny

             03.03.2020 – wtorek
  7:00
17:00 – śp.: Zofia, Paweł, Jerzy Mierzejewscy

             04.03.2020 – środa
  7:00 – o szczęśliwą operację dla Mariana
17:00 – śp. Franciszek Golonka (15.r.+)

             05.03.2020 – czwartek
  7:00 – o potrzebne łaski i siłę w walce z chorobą dla Wiktorii Helak – od Żywego Różańca
17:00 – śp. Marek Czempiński (4.r.+)

             06.03.2020 – piątek
  7:00
17:00 – śp.: zmarli z rodzin: Strzelczyków, Kwiatkowskich i Potrzebowskich oraz śp. Michał Majewski

             07.03.2020 – sobota
  7:00 – śp. Kazimiera Zielińska
18:00 – śp. Tadeusz Pawłowski (1.r.+)

             08.03.2020 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Józef Wróblewski (imieninowa)
  9:30 – śp.: Maria , Jerzy Dąbkowscy i zmarli rodzice
11:00 – śp.: Teresa i Franciszek Garbowscy
12:30 – śp. Anna Runowska 922.r.+) – od córek z mężami
18:00 – śp. Irena Wieloch (10.r.+)
Straduń
  9:00

             09.03.2020 – poniedziałek
  7:00
17:00 – dziękczynna z okazji 19. urodzin Romana z prośbą o zdanie matury i wypełnienie się woli Bożej w jego życiu

             10.03.2020 – wtorek
  7:00
17:00 – śp. Weronika Kochanek (urodzinowa)

             11.03.2020 – środa
  7:00
17:00 – śp. Wojciech Roman – od rodziny Salamandra

             12.03.2020 – czwartek
  7:00 – dziękczynna z prośbą o potrzebne łaski i siłę w walce z chorobą dla Wiktorii Helak
17:00 – śp.: Helena (11.r.+) i Józef Wolscy; Tomasz Jurczyński

             13.03.2020 – piątek
  7:00 – dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Wiktora Malickiego z okazji 93. urodzin
17:00 – śp. Longin Sikorski (imieninowa)

             14.03.2020 – sobota
  7:00
18:00 – śp.: Janina Łukaszewicz (21.r.+)

             15.03.2020 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Stanisława i Józef Olech – od córki z rodziną
  9:30 – o szczęśliwe rozwiązanie dla Agnieszki
11:00 – śp.: zmarli z rodziny Klimczak oraz babcie i dziadkowie obu stron
12:30 – śp.: Władysław, Helena, Franciszek, Kazimierz, Anna Szczudło; Jan Stępniak; Tadeusz Pawłowski
18:00 – o Boże błog. dla Hani z okazji 10. urodzin
Straduń
  9:00 – śp.: Stanisława Lewandowska (14.r.+), Jan, Kazimierz

             16.03.2020 – poniedziałek
  7:00
17:00 – śp. Marek (13. r.+)

             17.03.2020 – wtorek
  7:00
17:00 – śp.: Zbigniew i zmarli rodzice

             18.03.2020 – środa
  7:00
17:00 – śp. Teodozja Zuzaniuk (11.r.+)

             19.03.2020 – czwartek
  7:00 – śp.: Józefa (5.r.+) i Józef Sagan oraz ich zmarli rodzice
17:00 – śp.: Agata i Józef Tomkowiak

             20.03.2020 – piątek
  7:00 – śp. Ryszard Kajka (miesiąc po śmierci)
17:00 – o Boże błog. i wszelkie potrzebne łaski dla Mateusza

             21.03.2020 – sobota
  7:00 – śp. Marta Kaczmarek (urodzinowa)
18:00 – śp.: Maria, Wacław, Salomea Cybulscy i zmarli z rodziny

             22.03.2020 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Franciszka, Józefa, Karol Tracz
  9:30 – śp. Józef Krawczyński
11:00 – dziękczynna z okazji 18. urodzin Weroniki
12:30 – śp.: Celina, Adam, Barbara, Agata i zmarli z rodziny Żylińskich
18:00 – śp.: Paweł Dolny (3.r.+), Władysława, Wacław
Straduń
  9:00 – śp.: Józef i Józefa Karbowy oraz zmarli z rodziny

             23.03.2020 – poniedziałek
  7:00
17:00 – śp. Bronisław Romanowicz

             24.03.2020 – wtorek
  7:00
17:00 – śp.: Urszula (13.r.+), Czesław (32.r.+)

             25.03.2020 – ŚRODA,  UROCZYSTOŚĆ ZWIASTOWANIA PAŃSKIEGO
  7:00
17:00 – śp.: Maria i Stanisław Tatarynowicz oraz zmarli z rodziny

             26.03.2020 – czwartek
  7:00
17:00 – śp. Anna Graczyńska – od koleżanki Bogusi

             27.03.2020 – piątek
  7:00 – śp.: Agnieszka Dańczak (urodzinowa) i dusze w czyśćcu cierpiące
17:00 – Msza Święta o. Pio
o duchowe owoce Wielkiego Postu dla całej naszej wspólnoty parafialnej – od Żywego Różańca

             28.03.2020 – sobota
  7:00
18:00 – śp.: Michał (10.r.+) i Bożena Urban

             29.03.2020 – NIEDZIELArekolekcje wielkopostne
  8:00 – śp.: Janina, Bronisław Dyki oraz ich zmarli rodzice i rodzeństwo
  9:30 – śp. Stanisław Larowski (10.r.+)
11:00 – śp.: Irena (13.r.+) i Józef (25.r.+) Przybył
12:30 – dziękczynna z okazji 18. urodzin Mateusza Wieczorka
18:00 – śp.: Kazimiera Nijak (urodzinowo-imieninowa) oraz zmarli rodzice obu stron
Straduń
  9:00 – śp. Felicja Kamińska (5.r.+)

             30.03.2020 – poniedziałekrekolekcje wielkopostne
  9:00
18:00 – śp.: Stanisław Wereszczyński (15.r.+), Marian Kopiecki
18:00 – śp. Wioletta (2.r.+)

             31.03.2020 – wtorekrekolekcje wielkopostne
  9:00
18:00 – śp. Regina Kanoniuk
18:00

             01.04.2020 – środa,  rekolekcje wielkopostne
  9:00
18:00 – śp. Grażyna Kluczewska (imieninowa) – od siostry
18:00 – śp.: Maria i Edward Piotrowscy

             02.04.2020 – czwartek
  7:00
17:00 – o zdrowie i Boże błog. oraz opiekę Matki Bożej dla Franciszka z okazji 80. urodzin

             03.04.2020 – piątek
  7:00
17:00 – śp.: Stefania Subocz, Jan Grabowski i zmarli z rodziny Grabowskich

             04.04.2020 – sobota
  7:00 – śp.: Paweł Hołub i zmarli z rodziny