INTENCJE MSZALNE

KOMUNIA ŚWIĘTA – Ze względów bezpieczeństwa zaleca się przyjmowanie Komunii Świętej na rękę. Nie umniejsza to w żadnym stopniu godności, wartości i szacunku do Świętych Postaci. Jeżeli ktoś chce przyjąć Komunię Świętą w sposób tradycyjny, niech podejdzie jako ostatni po udzieleniu wiernym Komunii Świętej na rękę.

            25.09.2020 – piątek
  7:00 – za parafian
17:00 – o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz o umocnienie w wierze dla kapłanów – od Żywego Różańca
17:00 – dziękczynna z okazji 18. urodzin Konrada Czymbora

            26.09.2020 – sobota
  7:00 – o łaskę odkrycia wiary
18:00 – śp.: Mieczysław Chwarścianek (4.r.+), rodzice oraz zmarli z rodzin Chwarścianek i Rosiak

            27.09.2020 – NIEDZIELA
  8:00 – o ulgę w cierpieniu i poddanie się woli Bożej
  9:30 – śp.: Józef Wolski (17.r.+), Helena Wolska, Tomasz Jurczyński
11:00 – śp.: Władysława i Jan Grześ oraz ich zmarli rodzice
12:30 – o Boże błogosławieństwo dla Renaty i Adama z okazji 50. urodzin
18:00 – śp.: Michał Bociański i zmarli z rodziny
Straduń
  9:00śp.: Klara i Bogdan Kuklewscy

            28.09.2020 – poniedziałekWspomnienie św. Wacława, męczennika
  7:00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Michała
17:00 – śp. Michał Kochanek (imieninowa)
17:00 – o szczęśliwą operację i powrót do zdrowia dla Janiny

            29.09.2020 – wtorekŚwięto Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  7:00 – dziękczynna w miesiąc po ślubie Natalii i Krzysztofa
17:00 – śp.: Zygmunt i Franciszka

            30.09.2020 – środaWspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
  7:00 – śp. Anna Buśka (11.r.+)
17:00 – śp.: Michał i Marianna Pawlisiak

             01.10.2020 – czwartekWsp. św. Teresy od dzieciątka Jezus, dziewicy i dra Kościoła
  7:00 – śp.: Ryszard i Halina Opała – od przyjaciół z Hospicjum
17:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marii Kazirodek z okazji 80. urodzin

             02.10.2020 – piątekWspomnienie Świętych Aniołów Stróżów
  7:00 – śp. Zofia Sowa (miesiąc po śmierci)
17:00 – śp. Jan Zaorski

             03.10.2020 – sobota
  7:00 – dziękczynna za 93 lata życia Stefanii
18:00 – o Boże błogosławieństwo dla Beaty i Jarosława oraz ich dzieci

            04.10.2020 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Maria i Ewa Malickie; zmarli z rodzin: Malickich, Wolińskich, Kucharskich, Dranickich, Mikołajewskich i dusze w czyśćcu cierpiące
  9:30 – o wszelkie łaski i błogosławieństwo Boże dla całej wspólnoty franciszkańskiej (FZŚ) za przyczyną św. Franciszka oraz dla Marii, Jakuba i Zygmunta z okazji urodzin
11:00 – śp.: Julianna, Władysław i Sabina Chmurak oraz zmarli rodzice
12:30 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i łaskę wiary dla Aleksandry i Szczepana z okazji 45. rocznicy ślubu oraz dla Zuzanny i Kosmy z okazji urodzin
14:00 – Msza Święta z udziałem przygotowujących się do I Komunii Świętej
          –
o dobre przygotowanie i wszelkie łaski potrzebne do godnego przyjęcia Komunii Świętej
          – poświęcenie różańców dla dzieci SP 1
18:00 – śp. Wojciech Roman (urodzinowa)
Straduń
9:00 –

            05.10.2020 – poniedziałekWsp. św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  7:00 – o łaskę wiary za wstawiennictwem św. Faustyny
17:00 – śp.: Stanisław (38.r.+) i Katarzyna Kasztelan oraz ich zmarłe rodzeństwo

            06.10.2020 – wtorek
  7:00 – śp. Krystyna Majewska (6.r.+)
17:00 – śp.: Teresa (imieninowa) i Jan Wiśniewscy oraz rodzice obu stron
17:00 – śp.: Bronisława, Tadeusz, Paweł

            07.10.2020 – środaWsp. Najświętszej Maryi Panny Różańcowej
  7:00 – o zdrowie dla Juliana i Boże błogosławieństwo dla rodziny
17:00 – śp.: Marek Siciński; rodzice Jan i Jadwiga Omieczyńscy
17:00 – śp. Jan Mianowski oraz zmarli rodzice i rodzeństwo

            08.10.2020 – czwartek
  7:00 – śp. Zygmunt Sobolewski (4.r.+)
17:00 – śp. Bolesław Kubacki

            09.10.2020 – piątek
  7:00 – śp.: Ryszard i Halina Opała – od przyjaciół z Hospicjum
17:00 – śp. Grzegorz Szmyt – od rodziny Garstka

            10.10.2020 – sobota
  7:00 – śp. Anna Czarniecka (miesiąc po śmierci)
18:00 – śp. Bogumiła Kazarnowicz i zmarli z rodzin Kazarnowicz i Wysockich

            11.10.2020 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Marianna, Stanisław, Wincenty Gębski; Helena i Jan Hływa oraz zmarli rodzice i rodzeństwo obu stron
  9:30 – śp. Józef Wróblewski (15.r.+)
11:00 – śp.: Andrzej Klepianowski, Leokadia Hwieja, Tadeusz Kryger oraz zmarli rodzice Janina i Mieczysław
12:30 – śp.: Jan Raczewski (45.r.+), Stanisława Raczewska (3.r.+)
14:00 – Msza Święta z udziałem przygotowujących się do I Komunii Świętej
          –
o dobre przygotowanie i wszelkie łaski potrzebne do godnego przyjęcia Komunii Świętej
          – poświęcenie różańców dla dzieci SP 2, SP 3 i SP Rychlik
18:00 – śp.: Cecylia, Elżbieta i Kazimierz Adamczakowie
Straduń
9:00 – śp. Feliks Michalski (20.r.+)

            12.10.2020 – poniedziałek
  7:00
17:00 – śp.: Bronisław i Antonina; Zofia i Brunon; Jerzy

            13.10.2020 – wtorekWsp. bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  7:00
17:00 – śp. Edward Strojny
17:00 – śp. Celina Urbaniska (1.r.+)

            14.10.2020 – środa
  7:00 – śp.: Zygmunt Łaszkiewicz – od Wisi
17:00 – śp.: Urszula i Czesław Karbowi; Katarzyna i Bronisław Dłużak
17:00 – śp. Zofia Sowa – od córki Marysi z mężem i córkami

            15.10.2020 – czwartekWsp. św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  7:00
17:00 – śp.: Jadwiga (imieninowa) i Bogdan Zimni; zmarli z rodzin: Janczewskich, Celjan, Kulwas; Jadwiga i Jan Krenc

            16.10.2020 – piątekWsp. św. Jadwigi Śląskiej
  7:00 – śp. Zofia Sowa – od sąsiadów
17:00 – dziękczynna za rodziny Pawła i Alicji, Ireneusza i Anety z prośbą o błogosławieństwo Boże dla nich i ich dzieci

            17.10.2020 – sobotaWsp. św. Ignacego Antiocheńskiego, biskupa i męczennika
  7:00 – dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Jana i Alicji w miesiąc po ślubie
18:00 – śp.: Wanda (9.r.+) i Zdzisław (5.r.+) Frątczak
18:00 – dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla Kazimiery Golonka z okazji 80. rocznicy urodzin

            18.10.2020 – NIEDZIELA
  8:00 – śp. Marcin (8.r.+)
  9:30 – śp.: Antoni Łaniewski (39.r.+), Antonina, Ludwika
11:00 – śp.: Eugenia i Marian Salamandra
12:30 – śp. Józef Krawczyński
18:00 – śp.: zmarli z rodzin: Boch, Perscy, Siutkowscy
Straduń
9:00 –

            19.10.2020 – poniedziałek
  7:00
17:00 – śp.: Bogdan Gałecki (1.r.+) i zmarli z rodziny

            20.10.2020 – wtorekWsp. św. Jana Kantego, prezbitera
  7:00 – śp. Anna Czarniecka – od siostry Poli z mężem, od siostrzeńca Pawła z rodziną, od chrześniaka Piotra z rodziną, od kuzynek i kuzynów z Sułowa
17:00 – śp.: Cecylia (23.r.+), Józef i Eugeniusz Koza oraz zmarli z rodziny Koza i Woźniak

            21.10.2020 – środa
  7:00
17:00 – śp.: Halina i Ryszard Opała – od przyjaciół z Hospicjum
17:00 – dziękczynna z okazji 10. rocznicy ślubu Eweliny i Marcina

            22.10.2020 – czwartekWsp. św. Jana Pawła II, papieża
  7:00
17:00 – w intencji kapłanów i o nowe powołania kapłańskie za wstawiennictwem św. Jana Pawła II

            23.10.2020 – piątek
  7:00
17:00 – śp.: Krystyna i Stanisław Sikora, Jan oraz zmarli rodzice i rodzeństwo
17:00 – śp. Rafał Adam Czyż (imieninowa)

            24.10.2020 – sobota
  7:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Joanny z okazji urodzin i dla jej synów
18:00 – śp.: Mieczysław Przywarty (8.r.+) i zmarli rodzice obu stron

            25.10.2020 – NIEDZIELA
  8:00 – śp. Zygmunt Sobczak (46.r.+)
  9:30 – śp. Leszek Chrząstowski (1.r.+)
11:00 – śp.: Ewa Budniak, Teresa, Janina, Czesława i Zdzisław Budniak oraz Tadeusz Kryger, Andrzej Klepianowski
12:30 – śp.: Eugeniusz, Ryszard, Janusz i zmarli dziadkowie
18:00 – śp. Marcin Ziegler (8.r.+) – od rodziców
Straduń
  9:00 – śp.: Marian Grzywacz (20.r.+), Waldemar Grzywacz

            26.10.2020 – poniedziałek
  7:00
17:00 – śp.: Mieczysław Górecki (9.r.+) i rodzice obu stron
17:00 – śp.: Leonard Ratajczak (50.r.+), Helena, Jolanta, Paweł

            27.10.2020 – wtorek
  7:00
17:00 – śp.: Marianna, Stanisław, Tomasz Piwońscy

            28.10.2020 – środaWsp. Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  7:00 – śp. Tadeusz Szymański
17:00 – śp. Tadeusz Pawłowski (imieninowa)

            29.10.2020 – czwartek
  7:00
17:00 – śp. Tadeusz Sznajder (imieninowa)

            30.10.2020 – piątek
  7:00 – śp. Anna Czarniecka – od siostry Teresy z rodziną
17:00 – o łaskę wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach naszej parafii – od Żywego Różańca
17:00 – śp.: Tadeusz Polak (imieninowa); Maria i Władysław Kulig

            31.10.2020 – sobota
  7:00 – śp.: Gertruda Nowicka (4.r.+) oraz zmarli z rodzin Nowickich i Orłowskich
18:00 – śp: Stanisława i Tadeusz Kościelnik oraz rodzice obu stron