INTENCJE MSZALNE

             25.06.2022 – sobota
18:00 – śp.: Jan Grabicki (imieninowa); zmarli rodzice Jerzy i Józefa oraz zmarli bracia

             26.06.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – dziękczynna z okazji 30 rocznicy ślubu Anny i Jarosława
  9:30 – dziękczynna za otrzymane łaski z okazji 37 rocznicy ślubu Barbary i Remigiusza z prośbą o Boże błogosławieństwo dla rodziny
12:30 – śp.: Jan, Helena i Teodor Łotyszonek
18:00 – śp. Edward Strojny (6.r.+)
Straduń
11:00 o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla diakona Emila

            27.06.2022 – poniedziałek
17:00
– śp.: Józef Krusiński (17.r.+), Leszek i zmarli rodzice

            28.06.2022 – wtorek,  Wspomnienie św. Ireneusza, biskupa i męczennika
17:00 -śp. Zenon Bagrowski – od córek z okazji Dnia Ojca

             29.06.2022 – środa,  Uroczystość  –  Świętych Apostołów Piotra i Pawła
17:00 – śp.: Irena Majewska i zmarli z rodziny Majewskich

             30.06.2022 – czwartek
17:00 – o Boże błogosławieństwo dla Pauliny i Roberta z okazji 10. rocznicy ślubu

             01.07.2022 – piątek,  Wspomnienie św. Ottona, biskupa
17:00 – śp.: Henryk Olechowski, Małgorzata, Jadwiga, Leon oraz zmarli dziadkowie
17.00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Jagody i Piotra – intencja w miesiąc po zawarciu sakramentalnego związku małżeńskiego

             02.07.2022 – sobota
15:00MĘSKI RÓŻANIEC
18:00 – śp.: Bronisława Stocka i jej zmarli rodzice

             03.07.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Stefania, Antoni, Edward Smulscy oraz zmarli rodzice obu stron
  9:30 – śp.: Paweł Fiłonik (urodzinowo-imieninowa)
12:30 – śp. Tadeusz Sznajder (2.r.+)
18:00 – śp. Jadwiga Kita (1.r.+)
Straduń
11:00 – śp. Janina Chuda (1.r.+)

           04.07.2022 – poniedziałek
17:00
– śp. Rozalia Baranowska, śp. Danuta Lachowicz

            05.07.2022 – wtorek
17:00 – śp. Maria Matuszak – od Janiny i Wacława oraz wnuków Kacpra i Aleksa
17:00 – z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Tomasza i Dominiki – intencja w miesiąc od zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego

             06.07.2022 – środa,  Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dziewicy
17:00 – śp. Bogdan Danilewicz (2.r.+)

             07.07.2022 – czwartek
17:00 – o życie wieczne dla zmarłych z rodziny Banasik i Stępniak

             08.07.2022 – piątek,  Wspomnienie św. Jana z Dukli, prezbitera
17:00 – śp.: Kazimierz Rolniczak (17.r.+) i zmarli rodzice obu stron Głowaccy i Rolniczak

             09.07.2022 – sobota
18:00 – śp.: Maria i Tadeusz Cieślik oraz zmarli rodzice; Aleksander Rugała i jego zmarli rodzice

             10.07.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Franka z okazji 10. urodzin, jego rodziców, rodzeństwa i dziadków
  9:30 – śp. Stanisław Matuszewski (9.r.+)
12:30 śp.: Tadeusz Przybył (3.r.+), Marta Magdzińska (41.r.+)
18:00 – o życie wieczne dla śp. Zofia Kordek (10.r.+)
Straduń
11:00 – o Boże błogosławieństwo dla rodziny Zieńko

            11.07.2022 – poniedziałek, Święto – św. Benedykta, opata – Patrona Europy
17:00 śp. Julian (7.r.+)

            12.07.2022 – wtorek,  Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, biskupa i męczennika
17:00 – śp.: Łucja i Henryk Dziurleja
17.00 – śp. Manfred Kühn (Brinkum, Niemcy) (miesiąc po śmierci)

             13.07.2022 – środa,  Wspomnienie Świętych Pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta
17:00 – śp.: Józef Chmielnik (18.r.+) oraz zmarli z rodziny Szuta i Chmielnik

             14.07.2022 – czwartek
17:00 – śp.: rodzice Zofia i Wiktor Kiszczak oraz bracia śp.: Janusz, Stanisław, Waldemar

             15.07.2022 – piątek,  Wspomnienie św. Bonawentury, biskupa i doktora Kościoła
17:00 – śp. Beata Żylińska oraz zmarli z rodziny Żylińskich i Smyczów
17.00  – śp. Henryk Olechowski

             16.07.2022 – sobota,  Wspomnienie NMP z Góry Karmel
18:00 – o Boże błogosławieństwo dla Teresy i Waleriana z okazji 55. rocznicy ślubu

             17.07.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla pewnej rodziny
  9:30 – śp.: Eugeniusz Osowski, Henryka i Józef Jaworscy
12:30 – śp. Lucyna Krawczyńska (7.r.+)
18:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo
Straduń
11:00 – śp. Bogdan Wereszczyński – intencja imieninowa od Mirosławy i Grażyny

            18.07.2022 – poniedziałek
17:00 – śp.: Helena, Zygmunt, Andrzej Kamińscy; Mieczysław, Władysław, Władysława Jagiełłowicz

            19.07.2022 – wtorek
17:00 – śp. Maria Matuszak – od dzieci

             20.07.2022 – środa
17:00 – śp. Czesław Kina (imieninowa)

             21.07.2022 – czwartek
17:00 – o Boże błogosławieństwo i opiekę Matki Najświętszej w 40. rocznicę święceń kapłańskich ks. Ireneusza Maraszkiewicza, byłego proboszcza budowniczego tutejszej świątyni – od przyjaciół

             22.07.2022 – piątek,  Święto – św. Marii Magdaleny
17:00 -śp.: Michał Matkowski (1.r.+) oraz zmarli rodzice i bracia

             23.07.2022 – sobota, Święto św. Brygidy, zakonnicy, Patronki Europy
18:00 – śp.: Teresa, Ewa, Janina i Bolesław Budniak oraz zmarli z rodziny

             24.07.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – o życie wieczne dla śp.: syna Bronisława i zmarłych z rodziny
  9:30 – śp. Marcin Augustyniak (1.r.+)
12:30 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla pracowników i właścicieli piekarni ROGALIK
18:00 – śp. Maria Matuszak – od sąsiadów z bloku 29 os. Słowackiego
Straduń
11:00 – śp.: Anna i Jan Feciuch

            25.07.2022 – poniedziałekŚwięto – św. Jakuba Apostoła
17:00 – śp: Danuta i Ryszard Michalak oraz zmarli rodzice obu stron

            26.07.2022 – wtorek,  Wspomnienie Świętych Joachima i Anny, Rodziców NMP
17:00 – śp. Jarosław Pora (1.r.+)
17.00 – śp. Anna i Stanisław

             27.07.2022 – środa
17:00 – śp.: Stefan Folwarczny; Wanda, Karol, Ewa, Władysław, Stanisław

             28.07.2022 – czwartek
17:00 – śp. Łucja Czaja (1.r.+), śp.Stanisław Czaja

             29.07.2022 – piątek,  Wspomnienie Świętych Marty, Marii i Łazarza
17:00 – Msza Święta o. Pio
            o szczęśliwy czas wakacji dla dzieci i młodzieży, aby nie zapominali w czasie wakacji o Bogu – od Żywego Różańca
17:00 – śp.: Katarzyna (24.r.+) i Stanisław Kasztelan oraz ich zmarli rodzice

             30.07.2022 – sobota
16:00 – Msza św. ślubna
18.00
– śp.: Jerzy, Irena, Marian

             31.07.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp. Anna Buśka (imieninowa)
  9:30 – śp.: Grażyna, Zofia i Dominik Sowa oraz ich zmarli rodzice i rodzeństwo
12:30 – śp.: Bronisława i Wacław
18:00 – śp. Zbigniew Stachera (10.r.+)
Straduń
11:00 – śp.: Stanisław Popczuk i zmarli rodzice obu stron

 

             01.08.2022 – poniedziałek,  Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, biskupa i doktora Kościoła
17:00 – śp. Emil Czupak (5.r.+)

             02.08.2022 – wtorek
17:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Moniki i Mariusza z okazji 25. rocznicy ślubu

             03.08.2022 – środa
17:00 – śp. Józef Kowalewski (10.r.+) i zmarli rodzice
17.00 – śp zmarli z rodziny Górskich Stanisława, Stanisław, Henry, Marian, Wiktor oraz śp siostra zakonna Regina Żylińska

             04.08.2022 – czwartek,  Wspomnienie św. Jana Marii Vianneya, prezbitera
17:00 – śp. Tadeusz i Józef Koźma

             05.08.2022 – piątek
17:00 – śp.: Agata, Antoni i Andrzej Kruszyna; Marian Tomkowiak; Halina Kuncewicz
17.00 –  o Boże błogosławieństwo dla Konrada i Weroniki na drodze sakramentalnego związku małżeńskiego

             06.08.2022 – sobotaŚwięto – Przemienienie Pańskie
15:00MĘSKI RÓŻANIEC
16.30 Msza św. ślubna

18:00 – śp.: Zygmunt, Zofia, Irena, Kazimierz

             07.08.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Bronisław i Janina Dyki oraz zmarli rodzice i rodzeństwo obu stron; śp.: Celina i Jan Świątkowscy
  9:30 – śp.: Marian Krzywonos (18.r.+), Zofia Krzywonos
12:30 – śp.: Kazimiera i Andrzej (25.r.+) Wawrzynowicz
18:00 – śp.: Paraskiewia i Stefan Bihuniak
Straduń
11:00 – śp.: Klara i Bogdan Kuklewscy – intencja od syna z rodziną

            08.08.2022 – poniedziałek,  Wspomnienie św. Dominika, prezbitera
17:00
– śp.: Tomasz Piwoński

            09.08.2022 – wtorek,  Wspomnienie św. Teresy Benedykty od Krzyża, dziewicy i męczennicy, Patronki Europy
17:00 śp.: Paraskiewia Bihuniak (9.r.+) i zmarli z rodziny

             10.08.2022 – środaŚwięto – św. Wawrzyńca, diakona i męczennika
17:00 – śp. Maria Matuszak – od siostry z dziećmi

             11.08.2022 – czwartek,  Wspomnienie , św. Klary, dziewicy
17:00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Mariana i Aleksandry

             12.08.2022 – piątek
17:00 – o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla rodziny Mierzejewskich

             13.08.2022 – sobota
18:00 – śp. Bogdan Zimny – intencja imieninowa i (24r.+), Jadwiga Zimna (12r.+) i zmarli z rodziny Zimnych, Janczewskich, Celjan, Kulwas, Jadwiga i Jan Krenc

             14.08.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – o życie wieczne dla zmarłych z rodzin: Wijatkowskich, Golonka, Kutereba i Czernieckich
  9:30 – śp.: Elżbieta Krzywonos (14.r.+), Zofia Krzywonos
12:30 dziękczynno-błagalna z okazji 26. rocznicy ślubu Przemysława i Ewy
18:00 – śp. Maria Jabłońska – od rodziny
Straduń
11:00 – dziękczynna za urodziny Mariusza, Magdaleny i Juliana

            15.08.2022 – PONIEDZIAŁEK, Uroczystość – WNIEBOWZIĘCIE NMP
  8:00 – śp.: Maria i Aleksander Matulis
  9:30 – śp.: Janina i Bronisław Matulis i ich zmarli rodzice
12:30 – śp.: Antonina, Wacław Snaccy i zmarli z rodziny
18:00 – śp. Jadwiga Pawłowska; zmarli z rodziny Pawłowskich: Antoni, Maria, Janina, Jan, Janina, Marian, Tadeusz; zmarli z rodziny Taśmińskich: Józef, Michalina, Alojzy
Straduń
11:00 o zdrowie i Boże błogosławieństwo dla Samii, Hajry, Arona i Daniela – od dziadków

            16.08.2022 – wtorek
17:00 – śp.: Helena Szczudło-Kołodziejczak (3.r.+) i zmarli z rodziny

             17.08.2022 – środa,  Wspomnienie, św. Jacka, prezbitera
17:00 – śp. Jan Wysokiński (11.r.+)

             18.08.2022 – czwartek
17:00 – śp. Stefan Folwarczny (29.r.+)

             19.08.2022 – piątek
17:00 – o Boże błogosławieństwo dla Jacka i Aleksandry na drodze sakramentalnego związku małżeńskiego

             20.08.2022 – sobota,  Wspomnienie św. Bernarda, opata i doktora Kościoła
16.30 – Msza św. ślubna
18.00 – śp.: Jolanta Prusak (25.r.+) oraz zmarli rodzice Prusak i Ratajczak

             21.08.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp. Stanisław (4r.+) i zmarli rodzice z obojga stron
  9:30 – o Boże błogosławieństwo dla Jana, Zofii i Weroniki
12:30 – dziękczynna z okazji 10. rocznicy ślubu z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Marcina i Justyny oraz ich dzieci
18:00 – śp.: Jan i Cecylia Garlińscy
Straduń
11:00 – śp. Feliks Michalski (22.r.+)

            22.08.2022 – poniedziałek,  Wspomnienie NMP, Królowej
17:00 – śp. Andrzej Posadny – od uczestników pogrzebu

            23.08.2022 – wtorek
17:00

             24.08.2022 – środa,  Święto – św. Bartłomieja, Apostoła
17:00 – dziękczynna za otrzymane łaski

             25.08.2022 – czwartek
17:00 – śp. Krzysztof Stolarczyk (1.r.+)

             26.08.2022 – piątek,  Uroczystość – NMP Częstochowskiej
17:00Msza Święta o. Pio
           o Boże błogosławieństwo dla wszystkich członków Róż Żywego Różańca i dla ich rodzin
17:00 – śp.: Kazimierz Ratajczak i zmarli z rodziny Ratajczak

             27.08.2022 – sobota,  Wspomnienie św. Moniki
16:00 – dziękczynna z okazji 30 lecia piekarni ROGALIK z prośbą o Boże błogosławieństwo dla właścicieli i pracowników oraz o życie wieczne dla zmarłych pracowników
18.00 – dziękczynna z okazji 20. rocznicy ślubu Arlety i Daniela z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich dzieci

             28.08.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Ewa Jasińska (25.r.+); Augustyn i Petronela Jasińscy
  9:30 – śp. Zdzisław Boguszewski (8.r.+)
12:30 – śp.: Jan Łotyszonek (1.r.+), Kazimierz Kolonista (21.r.+)
18:00 – śp.: Edward i Krystyna Szmyt, Paweł Garstka i zmarli z rodziny
Straduń
11:00 – śp.: Irena i Paweł Drozdowicz

            29.08.2022 – poniedziałek,  Wspomnienie – Męczeństwo św. Jana Chrzciciela
17:00 – śp.: Anna (10.r.+) i Stanisław (47.r.+)

            30.08.2022 – wtorek
17:00 – śp.: Alicja Stachecka i zmarli z rodziny Stacheckich; śp.: Maria Sycz i zmarli z rodziny Sycz

             31.08.2022 – środa
17:00 – śp.: Anna i Idzi Salomon

             01.09.2022 – czwartek
  8:00 ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO
17:00 – śp. Mieczysław Burdziak (16.r.+)

             02.09.2022 – piątek
  7:00
17:00 – śp. Stefan Folwarczny (imieninowa)

             03.09.2022 – sobota,  Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 01.)
15:00MĘSKI RÓŻANIEC
18:00 – śp.: Zbigniew Matus oraz zmarli rodzice i rodzeństwo

             04.09.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Bronisława (imieninowa) i Stefan (imieninowa) Słowińscy; Jan, Elżbieta, Antoni, Bogdan
  9:30 – śp.: Zofia Sowa (2.r.+), Dominik, Grażyna Sowa oraz ich zmarli rodzice i rodzeństwo
11:00 – śp.: Maria i Jerzy Dąbkowscy i ich zmarli rodzice
12:30 – dziękczynna z okazji 16. urodzin Szymona z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla niego, jego siostry, rodziców i dziadków
18:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 02.)
Straduń
  9:00 śp. Jan Olech

           05.09.2022 – poniedziałek
  7:00 – śp. Zygmunt Jerzy Glegoła
17:00
– śp. Józef Macyszyn (gregorianka 03.)

            06.09.2022 – wtorek
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 04.)
17:00

             07.09.2022 – środa
  7:00
17:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 05.)

             08.09.2022 – czwartek,  Święto – Narodzenie NMP
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 06.)
17:00 – śp. Beata Żylińska (1r..+) oraz zmarli z rodziny Żylińskich i Smyczów

             09.09.2022 – piątek
  7:00 – śp. Maria Matuszak – od chrześniaka Alberta z rodziną
17.00 – śp.: Anna Czarniecka (2.r.+) i zmarli rodzice z obojga stron

17:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 07.)

             10.09.2022 – sobota
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 08.)
15.00 – Msza św. ślubna

18:00 – śp.: Helena i Stanisław Miklejewscy oraz zmarli rodzice i rodzeństwo

             11.09.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – dziękczynna z okazji 25. rocznicy ślubu Małgorzaty i Tomasza z prośbą o zdrowie dla nich i ich synów
  9:30 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 09.)
11:00 – dziękczynna z okazji 40 rocznicy ślubu Małgorzaty i Leonarda
12:30 śp.: Kazimierz (30.r+) oraz zmarli z rodziny Rębaczów i Ławrynowiczów
18:00 – śp. Krystyna, Feliks, Janina, Stefan, Marianna, Zofia
Straduń
  9:00

            12.09.2022 – poniedziałek
  7:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo, dary Ducha Świętego i łaskę wiary dla rodziny
17:00 śp. Józef Macyszyn (gregorianka 10.)

            13.09.2022 – wtorek,  Wspomnienie św. Jana Chryzostoma, biskupa i doktora Kościoła
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 11.)
17:00 – śp.: Jolanta, Jan, Maria, Stanisław
17:00 śp. Czesław Kolebuk

             14.09.2022 – środa,  Święto – Podwyższenie Krzyża Świętego
  7:00
17:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 12.)
17:00 – śp. Tadeusz Hernik (5.r.+)

             15.09.2022 – czwartek,  Wspomnienie NMP Bolesnej, Pani Skrzatuskiej
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 13.)
17:00 – śp. Marek Czempiński

             16.09.2022 – piątek,  Wspomnienie Świętych Męczenników Korneliusza, papieża i Cypriana, biskupa
  7:00
17:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 14.)

             17.09.2022 – sobota
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 15.)
18:00 – w pewnej intencji

             18.09.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 16.)
  9:30 – śp.: Felicja (11.r.+) i Wacław (6.r.+) Poznańscy
11:00 – śp.: zmarli z rodziny Graumann oraz babcie i dziadkowie obu stron
12:30 – śp. Lucyna Bielecka (16.r.+) – od córki z rodziną
18:00 – śp.: rodzice Alicja (1.r.+) i Henryk (26.r.+) oraz zmarli z rodziny Żukowskich i Kochnerów
Straduń
  9:00

            19.09.2022 – poniedziałek
  7:00
17:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 17.)

            20.09.2022 – wtorek,  Wspomnienie Świętych Męczenników Andrzeja Kim Taegon, prezbitera, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 18.)
17:00 – śp.: Ryszard Radziuk i zmarli rodzice

             21.09.2022 – środa,  Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty
  7:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Zuzanny i jej rodziny
17:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 19.)

             22.09.2022 – czwartek
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 20.)
17:00 – śp. Maria Matuszak – od szwagierki Aliny z mężem

             23.09.2022 – piątek,  Wspomnienie św. Pio z Pietrelciny, prezbitera
  7:00
17:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 21.)

             24.09.2022 – sobota
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 22.)
16.00 – Msza św. ślubna

18:00 – śp. Michał Bociański (5.r.+)

             25.09.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Helena Wolska, Józef Wolski (19.r.+), Tomasz Jurczyński
  9:30 – podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o Bożą opiekę na dalsze lata pożycia dla Pawła i Natalii w 1. rocznicę ślubu
11:00 – śp.: Mieczysław Chwarścianek (6.r.+), zmarli rodzice, zmarli z rodziny Chwarścianków i Rosiaków; śp.: Wanda Frątczak, Zdzisław Frątczak
12:30 – śp. Szymon Kubiak (urodzinowa)
18:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 23.)
Straduń
  9:00

            26.09.2022 – poniedziałek
  7:00
17:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 24.)

            27.09.2022 – wtorek,  Wspomnienie św. Wincentego a Paulo, prezbitera
  7:00 – śp.: Stefania Syrotiak (2.r.+), Bazyli Syrotiak
17:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 25.)

             28.09.2022 – środa,  Wspomnienie św. Wacława, męczennika
  7:00
17:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 26.)

             29.09.2022 – czwartekŚwięto – Świętych Archaniołów Michała, Gabriela i Rafała
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 27.)
17:00 – śp.: Zygmunt (21.r.+), Franciszka oraz zmarli rodzice

             30.09.2022 – piątek,  Wspomnienie św. Hieronima, prezbitera i doktora Kościoła
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 28.)
17:00 – Msza Święta o. Pio
            o nowe powołania kapłańskie i zakonne z naszej parafii oraz o umocnienie w wierze dla kapłanów – od Żywego Różańca

             01.10.2022 – sobota,  Wspomnienie św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora Kościoła
  7:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 29.)
15:00MĘSKI RÓŻANIEC
18:00 – śp.: Michał i Marianna Pawlisiak

             02.10.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Anna Buśka (13.r.+); Irena i Józef Wróblewscy
  9:30 – śp. Barbara Pełszyk (11.r.+)
11:00 – śp. Józef Macyszyn (gregorianka 30.)
12:30 – dziękczynna z okazji rocznicy ślubu Szczepana i Aleksandry z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich oraz dla ich dzieci
18:00 – śp. Jan Zaorski (6.r.+)
Straduń
  9:00

           03.10.2022 – poniedziałek
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 01.)
17:00
śp.: Teresa i Jan Wiśniewscy oraz zmarli rodzice obu stron

            04.10.2022 – wtorek,  Wspomnienie św. Franciszka z Asyżu
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 02.)
17:00 – według intencji Franciszkańskiego Zakonu Świeckich

             05.10.2022 – środa,  Wspomnienie św. Faustyny Kowalskiej, dziewicy
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 03.)
17:00 – śp.: Stanisław (40r.+), Katarzyna oraz zmarli rodzice

             06.10.2022 – czwartek
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 04.)
17:00 – śp.: Cecylia, Kazimierz, Elżbieta Adamczakowie

             07.10.2022 – piątek,  Wspomnienie NMP Różańcowej
  7:00 – śp. Maria Matuszak – od szwagierki Renaty Piaseckiej
17:00 – śp. Danuta (gregorianka 05.)

             08.10.2022 – sobota
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 06.)
18:00 – śp.: Andrzej Klepianowski; Leokadia Chwieja; Janina, Mieczysław, Tadeusz, Stefan, Teresa Kryger

             09.10.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Józef Wróblewski (17.r.+); Irena, Helena, Michał
  9:30 – śp.: Maria, Stanisław, Mieczysław Szczudło i ich zmarli rodzice
11:00 – śp.: Władysław Bieniek (teść), Danuta Bieniek (synowa)
12:30 śp. Jadwiga Gębska – intencja imieninowa
18:00 – śp. Danuta (gregorianka 07.)
Straduń
  9:00

            10.10.2022 – poniedziałek
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 08.)
17:00 śp.: Tamara (1.r.+) i Zygmunt (6.r.+) Sobolewscy (urodzinowa obojga)

            11.10.2022 – wtorek
  7:00
17:00 – śp. Danuta (gregorianka 09.)

             12.10.2022 – środa
  7:00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo dla Joanny i Mariana z okazji 32 rocznicy ślubu
17:00 – śp. Danuta (gregorianka 10.)

             13.10.2022 – czwartek,  Wspomnienie bł. Honorata Koźmińskiego, prezbitera
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 11.)
17:00 – śp. Edward Strojny (imieninowa)

             14.10.2022 – piątek
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 12.)
17:00 – śp. Jadwiga Gębska (imieninowa)

             15.10.2022 – sobota,  Wspomnienie św. Teresy od Jezusa, dziewicy i doktora Kościoła
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 13.)
18:00 – śp.: Bogdan Zimny, Jadwiga Zimna (imieninowa) oraz zmarli z rodzin Zimnych, Janczewskich, Celjan, Kulwas; śp.: Jadwiga i Jan Krenc

             16.10.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Marianna, Stanisław, Wincenty Gębscy; Helena, Jan Hływa oraz zmarli rodzice i rodzeństwo
  9:30 – śp.: Antoni Łaniewski (41.r.+), Antonina, Ludwika oraz zmarli dziadkowie i krewni
11:00 – śp. Danuta (gregorianka 14.)
12:30 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Mikołaja z okazji 33 urodzin
18:00 – o życie wieczne dla zmarłych z rodzin Boch, Perskich i Siutkowskich
Straduń
  9:00

            17.10.2022 – poniedziałek
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 15.)
17:00

            18.10.2022 – wtorekŚwięto – św. Łukasza, Ewangelisty
  7:00
17:00 – śp. Danuta (gregorianka 16.)

             19.10.2022 – środa
  7:00
17:00 – śp. Danuta (gregorianka 17.)

             20.10.2022 – czwartek,  Wspomnienie św. Jana Kantego, prezbitera
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 18.)

17:00 – śp.: Henryk Roicki (32.r.+) oraz zmarli z rodzin obu stron

             21.10.2022 – piątek
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 19.)
17:00 – śp. Krzysztof Żmudowski (1.r.+) – od brata z żoną

             22.10.2022 – sobota,  Wspomnienie św. Jana Pawła II, papieża
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 20.)
18:00 – dziękczynna z prośbą o Boże błogosławieństwo z okazji 50. rocznicy ślubu Bogusławy i Ryszarda

             23.10.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Maria (22.r.+) i Jan (31.r.+) Szulc oraz zmarli z rodziny
  9:30 – śp. Józef Krawczyński
11:00 – śp. Danuta (gregorianka 21.)
12:30 – dziękczynna z okazji 40. rocznicy ślubu Wiktorii i Marcelego z prośbą o Boże błogosławieństwo dla nich i ich rodziny
18:00 – śp.: Krystyna i Stanisław Sikora; Jan oraz zmarli rodzice i zmarli z rodziny
Straduń
  9:00

            24.10.2022 – poniedziałek
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 22.)
17:00 – śp.: Marianna (5.r.+), Stanisław, Tomasz Piwońscy i zmarli z rodziny Fąferków

            25.10.2022 – wtorekŚwięto – rocznica poświęcenia kościoła katedralnego w Koszalinie
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 23.)
17:00 – śp.: Leszek Chrząstowski (3.r.+) oraz zmarli dziadkowie

             26.10.2022 – środa
  7:00 – śp.: Edward i zmarli z rodziny Szczudło
17:00 – śp. Danuta (gregorianka 24.)
17.00 – śp. Mieczysław Górecki (11.r.+)

             27.10.2022 – czwartek
  7:00
17:00 – śp. Danuta (gregorianka 25.)

             28.10.2022 – piątekŚwięto – Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 26.)
17:00 – Msza Święta o. Pio
            o łaskę wspólnej modlitwy różańcowej w rodzinach naszej parafii – od Żywego Różańca
17.00 – śp. Tadeusz Czepulonis (imieninowa) od żony i dzieci

             29.10.2022 – sobota
  7:00 – śp. Danuta (gregorianka 27.)
18:00 – śp.: Ewa, Teresa, Janina, Czesława, Budniak oraz Tadeusz Kryger, Andrzej Klepianowski

             30.10.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Irena, Stanisław, Bogdan Milczarek oraz zmarli z rodziny
  9:30 – śp. Marcin Zigler (10.r.+)
11:00 – śp.: Julianna i Władysław Chmurak
12:30 – śp.: Jan i Stanisława Raczewscy
18:00 – śp. Danuta (gregorianka 28.)
Straduń
  9:00

             31.10.2022 – poniedziałek
  7:00 –
17:00
– śp. Danuta (gregorianka 29.)

            01.11.2022 – WTOREK,  UROCZYSTOŚĆ  WSZYSTKICH ŚWIĘTYCH
  8:00 – śp. Danuta (gregorianka 30.)

Cmentarz Komunalny
10:00
– o życie wieczne dla zmarłych z rodzin: Kowalskich, Żylińskich, Szczudłów, Jesionków, Brożków, Wiśniewskich, Pilipów

10:00

             02.11.2022 – środa,  Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych
  7:00 – dziękczynno-błagalna z okazji urodzin
17:00 – o życie wieczne dla zmarłych z Franciszkańskiego Zakonu Świeckich
Cmentarz Komunalny
17:00

             03.11.2022 – czwartek
  7:00
17:00 – śp. Bogdan Danilewicz

             04.11.2022 – piątek,  Wspomnienie św. Karola Boromeusza, biskupa
  7:00
17:00 – śp.: Zbigniew (8.r.+) i zmarli z rodzin

             05.11.2022 – sobota
  7:00 –  
15:00MĘSKI RÓŻANIEC
18:00 – śp.: Jadwiga, Marian, Elżbieta, Sylwester Pertek oraz ich zmarli rodzice i rodzeństwo

             06.11.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – o życie wieczne dla zmarłych z rodzin Szczudłów, Stępniaków i Pawłowskich
  9:30 – śp. Edward Krzywonos (20.r.+), Zofia Krzywonos
11:00 – śp.: Wanda i Stanisław Agrest oraz zmarli z rodziny Kolman
12:30 – śp. Leokadia Boguszewska (3.r.+)
18:00 – dziękczynna z okazji urodzin Weroniki i Laury
Straduń
  9:00

            07.11.2022 – poniedziałek
  7:00
17:00
– śp.:  Sabina Koźma, Piotr, Dominik

             08.11.2022 – wtorek
  7:00
17:00 – 

             09.11.2022 – środaŚwięto – Rocznica Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej
  7:00
17:00

             10.11.2022 – czwartek,  Wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła
  7:00 –
17:00 – śp. Marcin Augustyniak (imieninowa)

             11.11.2022 – piątek,  Wspomnienie św. Marcina z Tours, biskupa
  7:00 – o życie wieczne dla zmarłych, którzy walczyli o niepodległą Polskę
17:00 – śp.: Marcin (imieninowa), Ryszard

             12.11.2022 – sobota,  Wspomnienie św. Jozafata, biskupa i męczennika
  7:00
18:00 – śp.: Aleksander, Zofia, Zdzisław, Zygmunt

             13.11.2022 – NIEDZIELA
  8:00 – śp.: Stanisław Stocki, jego zmarli rodzice i rodzeństwo
  9:30 – śp.: Elżbieta, Edward, Halina, Marian i Zofia
11:00 – dziękczynno-błagalna z okazji urodzin Albiny
12:30 śp.: Antoni Łosoś – od żony Krystyny z rodziną i szwagierki z mężem; Tadeusz Runowski – od córek z rodzinami; Waldemar Runowski – od sióstr z rodzinami
18:00 – śp.: Walerian, Wiktor, Apolonia Bohdanowicz; Karolina i Jan Grabowscy
Straduń
  9:00

             14.11.2022 – poniedziałek
  7:00
17:00

             15.11.2022 – wtorek
  7:00
17:00

             16.11.2022 – środa
  7:00
17:00 – śp.: Edward (20.r.+), Barbara, Henryk Fąferek oraz zmarli z rodziny Piwońskich

             17.11.2022 – czwartek,  Wspomnienie św. Elżbiety Węgierskiej, zakonnicy
  7:00 – śp.: Elżbieta i Józef Murdza
17:00 – śp.: Natalia Danilewicz (8.r.+), Magdalena Polowczyk

             18.11.2022 – piątek,  Wspomnienie bł. Karoliny Kózków2ny, dziewicy i męczennicy
  7:00
17:00

             19.11.2022 – sobota
  7:00
18:00 – śp. Stanisław Gomółka (7.r.+)

             20.11.2022 – NIEDZIELA,  Uroczystość  Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata
  8:00 – śp.: Małgorzata Olechowska i Henryk
  9:30 – śp.: Alicja (1.r.+) i Henryk Piwońscy
11:00 – śp. Ryszard Mitura (1.r.+)
12:30 – śp.: Irena Przybył (15.r.+); Marta Magdzińska (41.r.+); Wanda Wleczak (17.r.+)
18:00 – śp.: Marianna i Bolesław Osowieccy i ich zmarli rodzice
Straduń
  9:00 śp.: Antonina i Paweł oraz zmarli z rodziny Mierzejewskich i Baranowiczów

             21.11.2022 – poniedziałek,  Wspomnienie – Ofiarowanie NMP
  7:00
17:00

             22.11.2022 – wtorek,  Wspomnienie św. Cecylii, dziewicy i męczennicy
  7:00
17:00

             23.11.2022 – środa
  7:00
17:00

             24.11.2022 – czwartek,  Wspomnienie Świętych Męczenników Andrzeja Dung-Lac, prezbitera i Towarzyszy
  7:00
17:00 – śp. Bronisława Gawron (18.r.+), śp. Jan

             25.11.2022 – piątek
  7:00
17:00Msza Święta o. Pio
             o pokój wieczny dla wszystkich zmarłych członków Żywego Różańca – od Żywego Różańca
17:00 – śp.: Katarzyna i Stanisław Kasztelan

             26.11.2022 – sobota
  7:00
18:00 – śp. Andrzej Sidorowicz (imieninowa)

             27.11.2022 – I  NIEDZIELA  ADWENTU
  8:00 – śp. Zdzisław Skolarczyk (urodzinowo-imieninowa)
  9:30 – śp.: Szczepan Pasturek (12.r.+) oraz zmarli rodzice i rodzeństwo
11:00 – śp.: Julia, Zdzisław, Marian Walczak
12:30 – śp.: Zbigniew Rychlik (2.r.+); Teresa i Paweł Rychlik
18:00 – śp. Zygmunt Sobczak
Straduń
  9:00

             28.11.2022 – poniedziałek
  7:00
17:00

             29.11.2022 – wtorek
  7:00 – śp.: Bożena Koza i Teodor Olesiuk oraz Stanisława, Andrzej i Piotr z rodziny Pilip
17:00

             30.11.2022 – środaŚwięto – św. Andrzeja, Apostoła
  7:00 – dziękczynno-błagalna z okazji imienin
17:00

             01.12.2022 – czwartek
  7:00 –
17:00

             02.12.2022 – piątek
  7:00 –
17:00 – śp.: Maria Hołub i zmarli z rodziny

             03.12.2022 – sobota,  Wspomnienie św. Franciszka Ksawerego, prezbitera
  7:00
15:00MĘSKI RÓŻANIEC
18:00 – śp.: Władysław Furs (19.r.+) oraz jego zmarli rodzice i bracia; śp.: Rozalia, Roman, Zenon

             04.12.2022 – II  NIEDZIELA  ADWENTU
  8:00
  9:30 – śp.: Zdzisław Kubacki (1.r.+); Bolesław Kwasiborski (21.r.+) oraz zmarli z rodziny
11:00 – śp.: Wanda i Stanisław Agrest oraz zmarli z rodziny Agrest
12:30 – śp. Jan Łotyszonek
18:00 – śp.: Wacław, Janina i Andrzej Ciosek oraz zmarli z rodziny
Straduń
  9:00

           05.12.2022 – poniedziałek,
  7:00
17:00
z okazji Dnia Wolontariusza dziękczynna z prośbą o błogosławieństwo Boże dla wolontariuszy Parafialnego Zespołu Caritas i ich rodzin oraz o życie wieczne dla zmarłych

            06.12.2022 – wtorek
  7:00
17:00 –

             07.12.2022 – środa,  Wspomnienie św. Ambrożego, biskupa i doktora Kościoła
  7:00
17:00 – śp.: Jan Grabowski (17.r.+) oraz zmarli z rodzin Grabowskich i Niegodów

             08.12.2022 – czwartek,  Uroczystość – Niepokalane Poczęcie NMP
  9:00 – dziękczynna za 60 lat kapłaństwa ks. Stanisława z prośbą o Boże błogosławieństwo na dalsze lata życia
17:00 – śp. Marek Czempiński

             09.12.2022 – piątek
  7:00 –
17:00 –

             10.12.2022 – sobota
  7:00
18:00

             11.12.2022 – III  NIEDZIELA  ADWENTU
  8:00 – śp.: Kazimierz, Gertruda, Tadeusz, Zygmunt Buśka; Pelagia, Franciszek, Agnieszka, Tomasz, Stanisława
  9:30 – śp. Aleksander Matulis (imieninowa)
11:00 – śp. Leszek Fręśko (10.r.+)
12:30 dziękczynna z okazji 1. urodzin Lilianny z prośba o Boże błogosławieństwo dla niej, jej rodziców i dziadków
18:00
Straduń
  9:00

            12.12.2022 – poniedziałek
  7:00
17:00

            13.12.2022 – wtorek,  Wspomnienie św. Łucji, dziewicy i męczennicy
  7:00
17:00

             14.12.2022 – środa,  Wspomnienie św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora Kościoła
  7:00
17:00

             15.12.2022 – czwartek
  7:00
17:00

             16.12.2022 – piątek
  7:00
17:00

             17.12.2022 – sobota,  Wspomnienie
  7:00
18:00 – śp. Andrzej Staszewski (2.r.+)

             18.12.2022 – IV  NIEDZIELA  ADWENTU
  8:00
  9:30 – śp.: Elżbieta i Edward Krzywonos oraz ich zmarli rodzice; śp. Zofia Krzywonos
11:00 – śp.: Stefania i Dominik Mitura
12:30 – śp.: Antonina Łaniewska (30.r.+), Antoni oraz zmarli dziadkowie i krewni
18:00 – śp.: Zofia (50.r.+), Kazimierz (76.r.+) oraz zmarli z rodzin Żukowskich i Maślijewicz
Straduń
  9:00

            19.12.2022 – poniedziałek
  7:00
17:00

            20.12.2022 – wtorek
  7:00
17:00

             21.12.2022 – środa
  7:00
17:00

             22.12.2022 – czwartek
  7:00 – dziękczynno-błagalna z okazji urodzin
17:00 – śp.: Ewa, Antoni, Kamil

             23.12.2022 – piątek
  7:00
17:00

             24.12.2022 – sobota,  Wigilia Bożego Narodzenia
16:00 – śp. Czesław Kina
22:00
24:00
Straduń
21:00

             25.12.2022 – NIEDZIELA,  NARODZENIE PAŃSKIE
  9:30 – śp. Zdzisław Skolarczyk (7.r.+)
11:00 – śp.: Janina i Adam, zmarli z rodzin Kołodziej i Kowalskich oraz dusze w czyśćcu cierpiące
12:30 – dziękczynna z okazji 20. rocznicy ślubu Bernarda i Magdaleny
18:00
Straduń
  9:00

            26.12.2022 – PONIEDZIAŁEK,  Święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika
  8:00 – śp.: Szczepan Pasturek oraz zmarli rodzice i rodzeństwo
  9:30 – śp.: Władysław i Helena Szczudło, Jan Stępniak, Tadeusz Pawłowski
11:00 – dziękczynna za otrzymane łaski z prośbą o Boże błogosławieństwo i dary Ducha Świętego dla Adama i Szczepana oraz dla ich rodzin
12:30 – dziękczynna z okazji rocznicy ślubu Pawła i Kornelii
18:00 – śp. Bogdan Danilewicz
Straduń
  9:00 za duszę zmarłej Sary Ali w 10. rocznicę przejścia do wieczności

            27.12.2022 – wtorekŚwięto – św. Jana, Apostoła i Ewangelisty
  7:00
17:00 – śp.: Stanisław Piwoński oraz zmarli z rodzin Piwońskich i Fąferków

             28.12.2022 – środaŚwięto – Świętych Młodzianków, męczenników
  7:00
17:00 – śp. Mirosława Ziółkowska (1.r.+)

             29.12.2022 – czwartek
  7:00
17:00 – śp.: Stefan Bihuniak (9.r.+) i zmarli z rodziny

             30.12.2022 – piątek,   Święto – Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa
  7:00
17:00 – Msza Święta o. Pio
            dziękczynna za wszelkie łaski otrzymane przez rodziny naszej parafii w 2021 roku – od Żywego Różańca
17:00 – śp.: Mieczysław (20.r.+), Weronika (11.r.+) Kordek; śp. Czesław Kiszkarewicz (20.r.+); śp.: Anna (25.r.+), Józef (29.r.+) Malinowscy; śp.: Jan, Bogusława, Marcin Malinowscy

             31.12.2022 – sobota
  7:00 –
18:00 – śp.: Eugeniusz Osowski, jego zmarli rodzice, siostry i brat